ASMCI-0805-100N-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASMCI-0805-100N-T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ASMCI-0805-100N-T
Manufacturer/Brand: Abracon Corporation
Product description FIXED IND 10UH 60MA 500 MOHM SMD
Datasheets: ASMCI-0805-100N-T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3000 pcs
  • Message
Specifications of ASMCI-0805-100N-T
Part Number ASMCI-0805-100N-T Manufacturer Abracon Corporation
Description FIXED IND 10UH 60MA 500 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant