ASMCI-0603-4R7N-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASMCI-0603-4R7N-T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ASMCI-0603-4R7N-T
Manufacturer/Brand: Abracon Corporation
Product description FIXED IND 4.7UH 100MA 600 MOHM
Datasheets: ASMCI-0603-4R7N-T.pdf
  • Message
Specifications of ASMCI-0603-4R7N-T
Part Number ASMCI-0603-4R7N-T Manufacturer Abracon Corporation
Description FIXED IND 4.7UH 100MA 600 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant