ASMCI-0603-4R7M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASMCI-0603-4R7M-T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ASMCI-0603-4R7M-T
Manufacturer/Brand: Abracon Corporation
Product description FIXED IND 4.7UH 100MA 600 MOHM
Datasheets: 1.ASMCI-0603-4R7M-T.pdf2.ASMCI-0603-4R7M-T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
8000 pcs
  • Message
Specifications of ASMCI-0603-4R7M-T
Part Number ASMCI-0603-4R7M-T Manufacturer Abracon Corporation
Description FIXED IND 4.7UH 100MA 600 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant