12067A100JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12067A100JAT2A Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 12067A100JAT2A
Manufacturer/Brand: AVX Corporation
Product description CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1206
Datasheets: 1.12067A100JAT2A.pdf2.12067A100JAT2A.pdf3.12067A100JAT2A.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
  • Message
Specifications of 12067A100JAT2A
Part Number 12067A100JAT2A Manufacturer AVX Corporation
Description CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1206 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
Manufacturers: Agastat Relays / TE Connectivity
Description: Z-PACK HS3 HDR ASSY 6R 60P FT
In stock: 5451 pcs
Download:
RFQ
Manufacturers: Phoenix Contact
Description: CRIMPFOX TOOL
In stock: 498 pcs
Download: 1206751.pdf
RFQ
12067A100GAT2A
12067A100GAT2A
Manufacturers: AVX Corporation
Description: CAP CER 10PF 500V NP0 1206
Download: 12067A100GAT2A.pdf
Description: Z-PACK HS3 HDR ASSY 6R 30P RH
Download:
12067A100KAT2A
12067A100KAT2A
Manufacturers: AVX Corporation
Download: 12067A100KAT2A.pdf
12067A101JAT2A
12067A101JAT2A
Description: CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 1206