AWHW 14G-SMD-200
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW 14G-SMD-200 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AWHW 14G-SMD-200
Manufacturer/Brand: ASSMANN WSW Components
Product description CONN HEADER LO-PRO 2MM 14POS SMD
Datasheets: AWHW 14G-SMD-200.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1026 pcs
  • Message
Specifications of AWHW 14G-SMD-200
Part Number AWHW 14G-SMD-200 Manufacturer ASSMANN WSW Components
Description CONN HEADER LO-PRO 2MM 14POS SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 110906 pcs Data sheet AWHW 14G-SMD-200.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
AWHW 20A-0202-T
AWHW 20A-0202-T
Manufacturers: ASSMANN WSW Components
Description: CONN HEADR R/A LO-PRO 20POS GOLD
In stock: 84642 pcs
Download: AWHW 20A-0202-T.pdf
RFQ
AWHW 14G-SMD
AWHW 14G-SMD
Description: CONN HEADER LO-PRO 14POS AU SMD
Download: AWHW 14G-SMD.pdf
RFQ
AWHW 10G-SMD
AWHW 10G-SMD
Description: CONN HEADER 2.54MM 10POS SMD
Download: AWHW 10G-SMD.pdf
AWHW 16G-SMD
AWHW 16G-SMD
Description: CONN HEADER LO-PRO 16POS AU SMD