AWHW 14G-0202-T
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW 14G-0202-T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: AWHW 14G-0202-T
Manufacturer/Brand: ASSMANN WSW Components
Product description CONN HEADER LOW-PRO 14POS GOLD
Datasheets: AWHW 14G-0202-T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of AWHW 14G-0202-T
Part Number AWHW 14G-0202-T Manufacturer ASSMANN WSW Components
Description CONN HEADER LOW-PRO 14POS GOLD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 165095 pcs Data sheet AWHW 14G-0202-T.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
AWHW 16A-0202-T
AWHW 16A-0202-T
Manufacturers: ASSMANN WSW Components
Description: CONN HEADR R/A LO-PRO 16POS GOLD
In stock: 97544 pcs
Download: AWHW 16A-0202-T.pdf
RFQ
AWHW 10G-SMD
AWHW 10G-SMD
Description: CONN HEADER 2.54MM 10POS SMD
Download: AWHW 10G-SMD.pdf
RFQ
AWHCLIP-S-R
AWHCLIP-S-R
Description: CONN EJECTOR LATCH SHORT
Download:
AWHW 10A-0202-T
AWHW 10A-0202-T
Description: CONN HEADR R/A LO-PRO 10POS GOLD
Download: AWHW 10A-0202-T.pdf
AWHW 16G-SMD
AWHW 16G-SMD
Description: CONN HEADER LO-PRO 16POS AU SMD
Download: AWHW 16G-SMD.pdf
AWHW 10G-SMD-200
AWHW 10G-SMD-200
Description: CONN HEADER LO-PRO 2MM 10POS SMD
Download: AWHW 10G-SMD-200.pdf
AWHW 14G-SMD
AWHW 14G-SMD
Description: CONN HEADER LO-PRO 14POS AU SMD