A-HDF15LL-TAXL-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: A-HDF15LL-TAXL-B-R
Manufacturer/Brand: ASSMANN WSW Components
Product description CONN D-SUB HD RCPT 15POS STR
Datasheets: A-HDF15LL-TAXL-B-R.pdf
  • Message
Specifications of A-HDF15LL-TAXL-B-R
Part Number A-HDF15LL-TAXL-B-R Manufacturer ASSMANN WSW Components
Description CONN D-SUB HD RCPT 15POS STR Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5887 pcs Data sheet A-HDF15LL-TAXL-B-R.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
A-HDF26-HOOD-WP
A-HDF26-HOOD-WP
Manufacturers: ASSMANN WSW Components
Description: CONN D-SUB HD RCPT 26POS STR
In stock: 6429 pcs
Download: A-HDF26-HOOD-WP.pdf
RFQ
A-HDF 62 A-KG/T
A-HDF 62 A-KG/T
Description: CONN DSUB HD RCPT 62POS R/A SLDR
Download: A-HDF 62 A-KG/T.pdf
RFQ
A-HDF26AA-WP
A-HDF26AA-WP
Description: CONN DSUB HD RCPT 26POS R/A SLDR
Download: A-HDF26AA-WP.pdf
A-HDF 44 PP/Z
A-HDF 44 PP/Z
Description: CONN D-SUB HD RCPT 44P VERT SLDR
Download: A-HDF 44 PP/Z.pdf
A-HDF26PP-WP
A-HDF26PP-WP
Description: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Download: A-HDF26PP-WP.pdf
A-HDF26LL-TAXL-B-R
A-HDF26LL-TAXL-B-R
Download: A-HDF26LL-TAXL-B-R.pdf
A-HDF 62 LL/Z
A-HDF 62 LL/Z
Description: CONN D-SUB HD RCPT 62POS STR