A-HDF-44-PP-WP
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-HDF-44-PP-WP Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: A-HDF-44-PP-WP
Manufacturer/Brand: ASSMANN WSW Components
Product description CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Datasheets: A-HDF-44-PP-WP.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Message
Specifications of A-HDF-44-PP-WP
Part Number A-HDF-44-PP-WP Manufacturer ASSMANN WSW Components
Description CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4291 pcs Data sheet A-HDF-44-PP-WP.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
A-HDF 62 PP/Z
A-HDF 62 PP/Z
Manufacturers: ASSMANN WSW Components
Description: CONN D-SUB HD RCPT 62P VERT SLDR
In stock: 39841 pcs
Download: A-HDF 62 PP/Z.pdf
RFQ
A-HDF26LL-TAXL-B-R
A-HDF26LL-TAXL-B-R
Description: CONN D-SUB HD RCPT 26POS STR
Download: A-HDF26LL-TAXL-B-R.pdf
RFQ
A-HDF 62 A-KG/T
A-HDF 62 A-KG/T
Description: CONN DSUB HD RCPT 62POS R/A SLDR
Download: A-HDF 62 A-KG/T.pdf
A-HDF15PP-TAXL-B-R
A-HDF15PP-TAXL-B-R
Description: CONN D-SUB HD RCPT 15P VERT SLDR
Download: A-HDF15PP-TAXL-B-R.pdf
A-HDF26-HOOD-WP
A-HDF26-HOOD-WP
Download: A-HDF26-HOOD-WP.pdf
A-HDF 44 PP/Z
A-HDF 44 PP/Z
Description: CONN D-SUB HD RCPT 44P VERT SLDR
Download: A-HDF 44 PP/Z.pdf
A-HDF15LL-TAXL-B-R
A-HDF15LL-TAXL-B-R
Description: CONN D-SUB HD RCPT 15POS STR
Download: A-HDF15LL-TAXL-B-R.pdf
A-HDF 44 LL/Z
A-HDF 44 LL/Z
Description: CONN D-SUB HD RCPT 44POS STR
Download: A-HDF 44 LL/Z.pdf
A-HDF15-HOOD-WP
A-HDF15-HOOD-WP
Download: A-HDF15-HOOD-WP.pdf
A-HDF 62 LL/Z
A-HDF 62 LL/Z
Description: CONN D-SUB HD RCPT 62POS STR
Download: A-HDF 62 LL/Z.pdf
A-HDF26AA-WP
A-HDF26AA-WP
Description: CONN DSUB HD RCPT 26POS R/A SLDR
Download: A-HDF26AA-WP.pdf
A-HDF 44 A-KG/T
A-HDF 44 A-KG/T
Description: CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR
Download: A-HDF 44 A-KG/T.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year