SPD42R-472M
API DelevanAPI Delevan
SPD42R-472M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD42R-472M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 4.7UH 900MA 45 MOHM
Datasheets: SPD42R-472M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SPD42R-472M
Part Number SPD42R-472M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 4.7UH 900MA 45 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant