SPD42R-222M
API DelevanAPI Delevan
SPD42R-222M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD42R-222M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 2.2UH 1.35A 23 MOHM
Datasheets: SPD42R-222M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of SPD42R-222M
Part Number SPD42R-222M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 2.2UH 1.35A 23 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant