SPD127R-823M
API DelevanAPI Delevan
SPD127R-823M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD127R-823M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 82UH 1.9A 170 MOHM SMD
  • Message
Specifications of SPD127R-823M
Part Number SPD127R-823M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 82UH 1.9A 170 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant