SPD127R-563M
API DelevanAPI Delevan
SPD127R-563M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD127R-563M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 56UH 2.3A 120 MOHM SMD
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of SPD127R-563M
Part Number SPD127R-563M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 56UH 2.3A 120 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant