SPD125R-474M
API DelevanAPI Delevan
SPD125R-474M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD125R-474M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 470UH 600MA 820 MOHM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SPD125R-474M
Part Number SPD125R-474M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 470UH 600MA 820 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant