SPD125R-473M
API DelevanAPI Delevan
SPD125R-473M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD125R-473M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47UH 1.8A 115 MOHM SMD
  • Message
Specifications of SPD125R-473M
Part Number SPD125R-473M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47UH 1.8A 115 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant