SPD125R-153M
API DelevanAPI Delevan
SPD125R-153M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD125R-153M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 15UH 3.3A 65 MOHM SMD
  • Message
Specifications of SPD125R-153M
Part Number SPD125R-153M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 15UH 3.3A 65 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant