SPD125R-123M
API DelevanAPI Delevan
SPD125R-123M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD125R-123M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 12UH 3.5A 60 MOHM SMD
  • Message
Specifications of SPD125R-123M
Part Number SPD125R-123M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 12UH 3.5A 60 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant