SPD125-124M
API DelevanAPI Delevan
SPD125-124M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD125-124M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 120UH 1.1A 250 MOHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SPD125-124M
Part Number SPD125-124M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 120UH 1.1A 250 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant