SPD125-104M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SPD125-104M
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 100UH 1.3A 210 MOHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SPD125-104M
Part Number SPD125-104M Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 100UH 1.3A 210 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant