S1812R-682K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-682K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-682K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 6.8UH 408MA 1.2 OHM
Datasheets: S1812R-682K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of S1812R-682K
Part Number S1812R-682K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 6.8UH 408MA 1.2 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant