S1812R-682H
API DelevanAPI Delevan
S1812R-682H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-682H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 6.8UH 408MA 1.2 OHM
Datasheets: S1812R-682H.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of S1812R-682H
Part Number S1812R-682H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 6.8UH 408MA 1.2 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant