S1812R-152J
API DelevanAPI Delevan
S1812R-152J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-152J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.5UH 706MA 400 MOHM
Datasheets: S1812R-152J.pdf
  • Message
Specifications of S1812R-152J
Part Number S1812R-152J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.5UH 706MA 400 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant