S1812R-152G
API DelevanAPI Delevan
S1812R-152G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1812R-152G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.5UH 706MA 400 MOHM
Datasheets: S1812R-152G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of S1812R-152G
Part Number S1812R-152G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.5UH 706MA 400 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant