S1210-223G
API DelevanAPI Delevan
S1210-223G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1210-223G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 22UH 232MA 3 OHM SMD
Datasheets: S1210-223G.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of S1210-223G
Part Number S1210-223G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 22UH 232MA 3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant