S1210-222K
API DelevanAPI Delevan
S1210-222K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S1210-222K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 2.2UH 470MA 730 MOHM
Datasheets: S1210-222K.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of S1210-222K
Part Number S1210-222K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 2.2UH 470MA 730 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant