PT500R-1750
Product Overview
Part Number: PT500R-1750
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
  • Message
Specifications of PT500R-1750
Part Number PT500R-1750 Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 13057 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PT500R-1450-VM
PT500R-1450-VM
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH
In stock: 13858 pcs
Download:
RFQ
PT500R-1750HM
PT500R-1750HM
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
Download:
RFQ
PT5008
PT5008
Manufacturers: Pulse Electronics Corporation
Description: IC CHIP
PT500R-1750-VM
PT500R-1750-VM
Description: IC CHIP
PT500R-1450
PT500R-1450