PT500R-1450HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PT500R-1450HM
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of PT500R-1450HM
Part Number PT500R-1450HM Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 11571 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PT500R-1450-VM
PT500R-1450-VM
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH
In stock: 13858 pcs
Download:
RFQ
PT5007
PT5007
Manufacturers: Pulse Electronics Corporation
Description: IC CHIP
Download:
RFQ
Description: IC CHIP
PT500R-2000
PT500R-2000
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 500UH 8A 90 MOHM TH
PT500R-2000HM
PT500R-2000HM
PT501
PT501
Manufacturers: Sharp Microelectronics
Description: PHOTO TRANS CLR LEN 800NM TO-18
Download: PT501.pdf
Description: FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year