PT500-2000HM
Product Overview
Part Number: PT500-2000HM
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 500UH 8A 90 MOHM TH
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PT500-2000HM
Part Number PT500-2000HM Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 500UH 8A 90 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 13069 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PT500-1750
PT500-1750
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 500UH 5A 160 MOHM TH
In stock: 13058 pcs
Download:
RFQ
Manufacturers: TDK-Lambda Americas, Inc.
Description: DC DC CONVERTER 48V
Download:
RFQ
Manufacturers: Pulse Electronics Corporation
Description: IC CHIP
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 500UH 8A 90 MOHM TH