PT500-2000
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PT500-2000
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 500UH 8A 90 MOHM TH
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of PT500-2000
Part Number PT500-2000 Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 500UH 8A 90 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant