PT150-1250-VM
Product Overview
Part Number: PT150-1250-VM
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 150UH 5.7A 60 MOHM TH
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of PT150-1250-VM
Part Number PT150-1250-VM Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 150UH 5.7A 60 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 7995 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PT150-1250
PT150-1250
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 150UH 5.7A 60 MOHM TH