PT150-1040
Product Overview
Part Number: PT150-1040
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PT150-1040
Part Number PT150-1040 Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 13513 pcs Data sheet
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PT15-21C/TR8
PT15-21C/TR8
Manufacturers: Everlight Electronics
Description: PHOTOTRANSISTOR FLAT CLEAR 1206
In stock: 1641750 pcs
Download: PT15-21C/TR8.pdf
RFQ
PT14QN
PT14QN
Manufacturers: Omron Automation & Safety
Description: RELAY SOCKET 14 POS PANEL MOUNT
Download:
RFQ
PT14-0
PT14-0
Description: RELAY SOCKET 14 POS THROUGH HOLE
Download: PT14-0.pdf
PT150
PT150
Manufacturers: FLIR
Description: PRESSURE TRANSDUCER, 150 PSI
In stock: 296 pcs
Download:
PT150-1040-VM
PT150-1040-VM
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH