P1812R-183K
API DelevanAPI Delevan
P1812R-183K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1812R-183K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 18UH 400MA 875 MOHM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of P1812R-183K
Part Number P1812R-183K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 18UH 400MA 875 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant