P1812R-182H
API DelevanAPI Delevan
P1812R-182H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1812R-182H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1.8UH 900MA 240 MOHM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of P1812R-182H
Part Number P1812R-182H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1.8UH 900MA 240 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant