P1812-222K
API DelevanAPI Delevan
P1812-222K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1812-222K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of P1812-222K
Part Number P1812-222K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant