P1812-184J
API DelevanAPI Delevan
P1812-184J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1812-184J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 180UH 120MA 8.4 OHM
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
650 pcs
  • Message
Specifications of P1812-184J
Part Number P1812-184J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 180UH 120MA 8.4 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant