P1330R-105G
API DelevanAPI Delevan
P1330R-105G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1330R-105G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 1MH 105MA 11.16 OHM
  • Message
Specifications of P1330R-105G
Part Number P1330R-105G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 1MH 105MA 11.16 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant