P1330R-104H
API DelevanAPI Delevan
P1330R-104H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: P1330R-104H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 100UH 347MA 1.68 OHM
  • Message
Specifications of P1330R-104H
Part Number P1330R-104H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 100UH 347MA 1.68 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant