HTPT66R-223K
API DelevanAPI Delevan
HTPT66R-223K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HTPT66R-223K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 22UH 4A 36 MOHM TH
Datasheets: HTPT66R-223K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of HTPT66R-223K
Part Number HTPT66R-223K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 22UH 4A 36 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant