HTPT66R-104K
API DelevanAPI Delevan
HTPT66R-104K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HTPT66R-104K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 100UH 1.9A 145 MOHM TH
Datasheets: HTPT66R-104K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of HTPT66R-104K
Part Number HTPT66R-104K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 100UH 1.9A 145 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant