HF1008-560K
API DelevanAPI Delevan
HF1008-560K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HF1008-560K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 56NH 570MA 370 MOHM
Datasheets: HF1008-560K.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of HF1008-560K
Part Number HF1008-560K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 56NH 570MA 370 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant