HF1008-472H
API DelevanAPI Delevan
HF1008-472H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: HF1008-472H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 4.7UH 273MA 2 OHM SMD
Datasheets: HF1008-472H.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of HF1008-472H
Part Number HF1008-472H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 4.7UH 273MA 2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant