ER1641-684KM
Product Overview
Part Number: ER1641-684KM
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 680UH 80MA 11.8 OHM TH
  • Message
Specifications of ER1641-684KM
Part Number ER1641-684KM Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 680UH 80MA 11.8 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant