ER1641-683KR
API DelevanAPI Delevan
ER1641-683KR Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ER1641-683KR
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 68UH 180MA 2.44 OHM TH
Reference Price (In US Dollars)
250 pcs
  • Message
Specifications of ER1641-683KR
Part Number ER1641-683KR Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 68UH 180MA 2.44 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant