5500R-564J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5500R-564J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 560UH 1.4A 504 MOHM
Datasheets: 5500R-564J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
600 pcs
  • Message
Specifications of 5500R-564J
Part Number 5500R-564J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 560UH 1.4A 504 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 18631 pcs Data sheet 5500R-564J.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
5500R-566J
5500R-566J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 56MH 160MA 38 OHM SMD
In stock: 17435 pcs
Download: 5500R-566J.pdf
RFQ
5500R-564K
5500R-564K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 560UH 1.4A 504 MOHM
Download: 5500R-564K.pdf
RFQ
5500R-562K
5500R-562K
Description: FIXED IND 5.6UH 9.5A 11 MOHM SMD
Download: 5500R-562K.pdf
5500R-565K
5500R-565K
Description: FIXED IND 5.6MH 480MA 4.24 OHM
Download: 5500R-565K.pdf
5500R-563K
5500R-563K
Description: FIXED IND 56UH 4.81A 43 MOHM SMD
Download: 5500R-563K.pdf
5500R-565J
5500R-565J
Download: 5500R-565J.pdf
5500R-566K
5500R-566K