5022R-913H
API DelevanAPI Delevan
5022R-913H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-913H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 91UH 280MA 4.3 OHM SMD
Datasheets: 1.5022R-913H.pdf2.5022R-913H.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-913H
Part Number 5022R-913H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 91UH 280MA 4.3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant