5022R-912G
API DelevanAPI Delevan
5022R-912G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-912G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 9.1UH 638MA 800 MOHM
Datasheets: 1.5022R-912G.pdf2.5022R-912G.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-912G
Part Number 5022R-912G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 9.1UH 638MA 800 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant