5022R-753F
API DelevanAPI Delevan
5022R-753F Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-753F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 75UH 302MA 3.7 OHM SMD
Datasheets: 1.5022R-753F.pdf2.5022R-753F.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-753F
Part Number 5022R-753F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 75UH 302MA 3.7 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant