5022R-752G
API DelevanAPI Delevan
5022R-752G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-752G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 7.5UH 765MA 550 MOHM
Datasheets: 1.5022R-752G.pdf2.5022R-752G.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-752G
Part Number 5022R-752G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 7.5UH 765MA 550 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant