5022R-364H
API DelevanAPI Delevan
5022R-364H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-364H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 360UH 171MA 12.5 OHM
Datasheets: 1.5022R-364H.pdf2.5022R-364H.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-364H
Part Number 5022R-364H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 360UH 171MA 12.5 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant