5022R-364G
API DelevanAPI Delevan
5022R-364G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-364G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 360UH 171MA 12.5 OHM
Datasheets: 1.5022R-364G.pdf2.5022R-364G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of 5022R-364G
Part Number 5022R-364G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 360UH 171MA 12.5 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant