5022R-243J
API DelevanAPI Delevan
5022R-243J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 5022R-243J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 24UH 368MA 2.5 OHM SMD
Datasheets: 1.5022R-243J.pdf2.5022R-243J.pdf
  • Message
Specifications of 5022R-243J
Part Number 5022R-243J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 24UH 368MA 2.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant